- U bevindt zich hier:
- Uitzendbureau 65plus
- Nieuwsblog
- Internationale dag van de jeugd
Internationale dag van de jeugd
Het is vandaag de Internationale Dag van de Jeugd. Ook voor ons een dag om even bij stil te staan. Lees onderstaand waarom!

Sinds 1999 vindt elk jaar op 12 augustus de Internationale Dag van de Jeugd plaats. Een dag die, zoals de naam al laat doorschemeren, volledig in het teken staat van de jonge generatie. Maar wat Uitzendbureau 65plus hiermee te maken heeft? Natuurlijk dat onze kandidaten verrassend jeugdig uit de hoek kunnen komen, maar er is meer.
Wist u bijvoorbeeld dat wij regelmatig AOW-gerechtigden inzetten bij onderwijsinstanties? Kandidaten die veelal zelf actief zijn geweest in het onderwijs en weten hoe het werkt. Oftewel: kandidaten die een hoop ervaring met zich meebrengen en op allerlei manieren inzetbaar zijn binnen scholen.
Zo bouwen we mee aan de toekomst van de jeugd en staan ook wij vandaag even stil bij de Internationale Dag van de Jeugd!
Meer weten? Bekijk onze diensten voor senioren in het Onderwijs of neem eens contact met ons op, we vertellen u graag meer!